ev+ dan haberler

Hakkımızda

ev+, kurulduğu 1993 tarihinden bu yana gerek özgün tasarım ve üretimleriyle, gerekse seçkin ithal ürünleriyle ev aksesuarları alanında hizmet vermektedir.

ev+, çevremizi kuşatan hemen her şeyin giderek birbirine benzediği ve karmaşıklaştığı günümüzde, kendi tasarımları ve seçkin ithal markalarla, kişi ve kuruluşların evlerini, ofislerini kısaca hayatlarını güzelleştiren ev aksesuarları sunan tek yerli markadır. Pratik, estetik, işlevsel, kaliteli ev aksesuarları arayanların yıllardır ev+ yı seçmeleri bir raslantı değildir.

Sadelik ve işlevsellik, ev+ yı ayrıştıran en temel öğeler olmuştur. ev+ felsefesinin temelinde yatan "sadelik", sadece bir tasarım yaklaşımını değil, bir yaşam biçimini de ifade etmektedir. Sınırlı sayıda üretilen el yapımı ürünler ve alanında öncü ithal markalar ev+'nın özel koleksiyonunu oluşturmakta ve bu ürünlerin "sadece ev + da" bulunması markaya çok önemli bir farklılık kazandırmaktadır.

İlk günkü heyecanını devam ettirerek kendini sürekli yenilemeye özen gösteren ev+, 2012 Haziran ayında lanse edilen ev+ mutfak markasıyla yeni bir ivme kazanmıştır. Sadelik çizgisini bu kategoride de sürdüren marka, mutfak ürünlerinde sunduğu farklı ve işlevsel seçeneklerle aksesuar alışverişinin vazgeçilmez adresi olmaya devam edecektir.

El Yapımı Cam ürünleri (Çay Bardak Setleri, Demlikler, Buruşuk Şarap Bardakları, Likör Bardakları, Muglar, Q-Tiplikler, Reçellikler, Başucu Su Karafları, Su Şişeleri, Makyaj Pamukluklar, Grisinilikler), Yılbaşına Özel Süsler, Seramik Mutfak Ürünleri, 3lü renkli prizler, Yıkanabilen Yolluk ve Halılar, Renkli Termoslar, El Yapımı Tahta Kaşıklar, objeler, Havlular, Keten Kutu Mendil Kılıfları, Keten Ekmeklikler, Tahta Peynir Kesme Düzeni, Tuzluk, Karabiberlik, Kek kalıpları,Biber tuz öğütücüleri,Kireç sökücü aletler, Çamaşır Sepetleri, Örgü Kılıflı Kaktüsler, Kadınlara yönelik seyahat, makyaj çantaları ile unisex iş çantaları, diz üstü battaniyeler...

...SADECE EV+ DA...