ev+ dan haberler

Ödeme

Ödeme

1. Ödemeyi nasıl yapacağım, ödeme seçenekleri nelerdir?

Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini yalnızca kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Ödeme ekranına geldiğinizde varsayılan ödeme seçeneği olarak Kredi Kartı gelecektir. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız.

Destekleyen bankalar için Kredi Kartı Ödemelerinde “3D Secure” olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 3D ödeme için üst menüden “3D Secure” bölümüne tıklayınız.


- 3D Secure Nedir?

3-D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

- 3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarınızın yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir.

- 3D Secure ile nasıl alışveriş yapabilirim?

Sipariş onayla butonuna tıkladığınızda, kredi kartına ilişkin işlem yapılacak bankaya göre form gelecektir. Kullanılan kredi kartı 3D Secure sistemine henüz kayıt edilmemiş ise “Aktivasyon Formu” gelir. Bilgileriniz bankadan doğrulandığı takdirde siparişiniz onaylanır. (3D Secure sayfasının açılması için Pop-Up engelleyicilerinizin kapalı olması gerekmektedir.)

2. Taksitlendirme yapıyormusunuz?

Evplus- BiMes ev aksesuarlari olarak kredi kartı ile ödemelerinizde 2 taksitle ödeme imkanı bulunmaktadir. Kullanılan kredi kartının türüne göre bankaların ilave taksit uygulamaları söz konusu olduğunda bunlar olabildiğince web sitemizde duyurulacaktır. Özellikle belirtmek gerekir ki; ALICI'nın satış bedelini sahibi bulunduğu kredi kartı, taksit kart v.b. ile ödediği hallerde bu kartların sağladığı tüm imkanlar doğrudan kartı veren kuruluşca sağlanmış  kredi ve/veya taksitli ödeme imkanlarıdır; ALICI’nın bankalarla yapılan anlaşmalar çerçevesinde satım bedelini taksitler halinde ödüyor olması taraflar arasındaki sözleşmenin kredili veya taksitli satış  sözleşmesi olduğu anlamına gelmemektedir. Taraflar arasındaki satış her halukarda peşin satıştır.

3. Ödemeyi ürünleri teslim alırken kapıda yapabilir miyim?

 

Siparişinizin onaylanması ve kargo firması tarafından işleme alınması için siparişinizle ilgili ödemenin kredi kartı ile tahsil edilmiş olması gerekmektedir. Bu nedenle, kapıda nakit odeme secenegimiz bulunmamaktadir.